ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY CZAS
WSZYSTKIM – od SPOŁECZNOŚCI ZSM NR2 – Świąt pachnących choinką, wypełnionych Spokojem, Dobrem, Miłością i Radością!
Czytaj więcej!Wycieczka do Warszawy
Dnia 03.12 uczniowie klas 2TA oraz 3TB wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Warszawy.
Czytaj więcej!Otrzęsiny klas pierwszych
We wtorek odbyły się długo wyczekiwane otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie wzięli udział w serii zabaw integracyjnych, konkursów oraz zadań.
Czytaj więcej!Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszego Ucznia!
Paweł Zmuda z klasy 5TBp, odebrał dyplom potwierdzający otrzymanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Czytaj więcej!11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
Jest w każdym naszym słowie,[...]
I jest w czerwieni maków,
i w białych kwiatach wiśni,
w piosenkach wszystkich ptaków
i w każdej naszej myśli[...]
i tu, gdzie serce mówi,
że to jest właśnie Polska.
„Twój dom” , W. Chotomska


